Wizyta Donalda Trumpa w Polsce

1-16 lipca 2017 r. uczniowie CV Liceum Ogólnokształcącego im. Zbigniewa Herberta w Warszawie Martyna Józefowska,                     Natalia Trzmiel, Katarzyna Skrzecz i Karol Urbaniak na zaproszenie         Posła na Sejm RP Agaty Borowiec wzięli udział w pierwszym publicznym wystąpieniu w Europie prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa na pl. Krasińskich.                                  Po przemówieniach pary prezydenckiej USA Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz zaprosił na wojskowy piknik na błoniach stadionu PGE Narodowy.
   Obecni drugoklasiści nie pierwszy raz pokazali swoją aktywność poprzez uczestnictwo w życiu politycznym i społecznym biorąc udział w wielu debatach organizowanych zarówno przez Sejm RP, Ministerstwo Edukacji Narodowej i Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej.

Karol Urbaniak – Radny MRDB m.st. Warszawa.