UWAGA KANDYDACI DO LICEUM

Kandydatów, pragnących rozpocząć naukę w CV Liceum im. Zbigniewa Herberta zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego szkołę.

Scenariusz, reżyseria i wykonanie – uczniowie klasy pierwszej LO.

WARSZAWSKI MISTRZ ORTOGRAFII

Logo Warszawski mistrz ortografii

28 lutego 2018 roku w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno- Społecznych i Szkoleń odbyło się uroczyste podsumowanie etapu rejonowego Konkursu Ortograficznego „Ortografia na medal”. Na uroczystości spotkali się zwycięzcy z poszczególnych dzielnic, uczniowie ze szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych. CV Liceum reprezentowali najlepsi w naszej dzielnicy :

Wiktoria Wojciechowska z 1E, Julia Pycz z 1E i Michał Olszewski z 1C.

Laureatom gratulowali : pan profesor Radosław Pawelec, wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego, autor wszystkich dyktand z etapu dzielnicowego Konkursu i pan Arkadiusz Walczak, dyrektor WCIES-u.

Rozdaniu dyplomów, nagród i podziękowań towarzyszył koncert w wykonaniu uczniów szkół muzycznych.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w etapie wojewódzkim Konkursu.

Profesor Radosaw Pawelec

wyniki szkół ponadpodstawowych