^Powrót na górę

Gimnazjum Nr 122 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. gen. Charlesa de Gaulle’a

Wielkanocny Kiermasz Ozdób i Wypieków 2016

1 0Tradycją naszej szkoły stał się zorganizowany 7 marca 2016 r. przez Samorząd Uczniowski Wielkanocny Kiermasz Ozdób i Wypieków. Tak jak co roku uczniowie zaangażowali się w jego organizację, własnoręcznie wykonując wielkanocne ozdoby i wypieki .
Cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły chętnie angażują się w działania SU.
Tym razem jesteśmy szczególnie wdzięczni uczniom z klas 3d i 3 f gimnazjum, którzy po raz kolejny wyróżnili się : aktywnością , kreatywnością i niezwykłą odpowiedzialnością .
Dziękujemy także wszystkim , którzy wykazali się dużą wrażliwości i chętnie zakupili piękne, wielkanocne ozdoby. Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc potrzebującym dzieciom z Domu Dziecka w Radomiu

Z wyrazami wdzięczności

Opiekunowie SU

Copyright © 2013. Gimnazjum Nr 122  Rights Reserved.