Zdjęcie przedstawia monety w postaci eurocentów, które wysypują się ze słoja, który znajduje się po prawej stronie zdjęcia.

W tegorocznej edycji GÓRY GROSZA Samorządu Uczniowski CV LO im. Zbigniewa Herberta w Warszawie zebrał 36,5 kg monet o wartości 121 193 gr.

Zdjęcie przedstawia młodzież odwróconą plecami na tle Muzeum Narodowego.

9 marca 2023r klasa 1C odwiedziła Muzeum Narodowe w Warszawie.

Z okazji Walentynek Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował dla uczniów i nauczycieli pocztę walentynkową.

Zdjęcie przedstawia młodzież na tle budynku Ambasady Niemiec. Na środku jest figura niebieskiego Niedźwiedzia, który znajdyje się przed budynkiem Ambasady.

W dniu 07.02.2023 r. grupa uczniów naszego Liceum udała się z wizytą do Ambasady Niemiec.

Zdjęcie przedstawia audytorium teatralne

 

10 stycznia 2023 roku klasy: 1C, 1F, 1J, 4F oraz 4J.miały okazję uczestniczyć w klasowym wyjściu do Teatru Capitol w Warszawie, na multimedialny musical dla młodzieży pt.: Kongo.

Zdjęcie przedstawia zielony telefon w stylu retro z uniesioną słuchwką i okrągłą analogową tarczą do wybierania numeru.

6 grudnia 2022 r. klasa 4J odwiedziła Muzeum Życia w PRLu. Dzięki zaangażowaniu pana przewodnika uczniowie poznali wiele ciekawych szczegółów

Zdjęcie przedstawia trzy osoby stojące na scenie, chłopca po środku i dwie dzieczyny po prawej i lewej stronie, trzymających mikrofony. Po prawej stronie stoich ubrana swiąteczna choinka, a za młodzieżą widać stół i krzesła.

W dniu 21 grudnia 2022 r. licealiści wystawili przedstawienie bożonarodzeniowe zatytułowane „Zwyczaje Bożego Narodzenia na świecie”.

 Większość zwyczajów bożonarodzeniowych, takich jak ubieranie choinki, wieniec adwentowy czy kalendarz adwentowy, pojawiło się w Polsce za sprawą naszych zachodnich sąsiadów