Uczennice naszego liceum zostały laureatkami VII Festiwalu Twórczości Zbigniewa Herberta, organizowanego pod honorowym patronatem Pani Katarzyny Herbert.

13 października 2022 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z inicjatywy uczniów zorganizowany został wyjątkowy koncert oraz słodki poczęstunek dla nauczycieli i pracowników oświaty.

Bardzo cieszymy się, że w tym roku wśród najlepszych nauczycieli w stolicy wyróżnionych Nagrodą Prezydenta m. st. Warszawy znalazła się Pani Anna Brodawka - nauczycielka języka polskiego.

Dnia 6 października bieżącego roku w ramach Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej klasy pierwsze naszego liceum uczestniczyły w koncercie Symfonia na skrzypce i DJ-a, który odbył się w Białołęckim Ośrodku Kultury.

W dniach 24.09-1.10.2022 r. odbyła się wycieczka na Maltę, zorganizowana przez agencję turystyczną ATAS, panią Agnieszkę Pieniążek- Siekierską oraz panią Barbarę Kowalik. Wzięli w niej udział uczniowie klas 3c, 3d, 4a i 4b.

Dnia 19 września br. klasy pierwsze CV Liceum Ogólnokształcącego im. Zbigniewa Herberta w Warszawie pojechały na wycieczkę integracyjną do Olsztyna. Celem wyjazdu było zapoznanie się z nowymi koleżankami i kolegami w klasie oraz szkole, zwiedzanie Starego Miasta w Olsztynie, i nie tylko.

Zapraszamy szkoły ponadpodstawowe z całej Polski do wzięcia udziału w dziewiątej edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Szkolnych Przedstawień Anglojęzycznych MINIGLOBE, która odbędzie się 14 kwietnia 2023 r. Karty zgłoszeń należy przesłać online do 4 grudnia 2022 r. - szczegóły w regulaminie konkursu. ZAPRASZAMY!!

W dniu 5. września 2022 (poniedziałek) o godz. 18.00 w CV LO
odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami w salach lekcyjnych.
Uczniów klas pierwszych zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, które odbędzie się w dniu 1.09.2022 o godzinie 10.00 w sali widowiskowej. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami przejdą do sal lekcyjnych. Po spotkaniu z wychowawcą, dla uczniów, którzy wybrali język niemiecki, zostanie zorganizowany krótki test poziomujący.
 
Uczniów z klas drugich, trzecich i czwartych zapraszamy na godzinę 10.00 do sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami.
Klasa 4G spotkanie z wychowawcą godzina 10.30
Z inicjatywy ucznia klasy trzeciej, powstała grupa dedykowana sprzedaży i zakupowi podręczników w ramach CV Liceum Ogólnokształcącego. Link do grupy