Z inicjatywy ucznia klasy trzeciej, powstała grupa dedykowana sprzedaży i zakupowi podręczników w ramach CV Liceum Ogólnokształcącego. Link do grupy 

Międzynarodowa organizacja Unicef wspiera uchodźców z Ukrainy. Ze środków przekazanych przez Unicef zakupiono odzież sportową.

W imieniu uczniów serdecznie dziękujemy

W dniu 21.06.2022 odbędzie się kiermasz podręczników.

W dniu 4 czerwca 2022r. odbył się największy festiwal francuskiej piosenki, poezji i teatru w Warszawie, organizowany przez Stowarzyszenie Prof- Europe we współpracy z naszą szkołą.

W dniach 16-18 maja uczniowie klas pierwszych wzięli udział w warsztatach „ Stres pod lupą” .Zajęcia odbyły się ramach programu Tydzień Kwitnących Akacji.

Reprezentacja naszej szkoły w piłce siatkowej dziewcząt pod opieką pana Łukasza Siekierskiego zdobyła w tym roku szkolnym, po przepięknej sportowej walce, trzecie miejsce i tym samym brązowy medal Mistrzostw Warszawy w ramach LV Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

XXII Ogólnopolski Festiwal Herbertowski – pod honorowym patronatem Pani Katarzyny Herbert - Żony Poety - został zorganizowany pod hasłem:   „Przedmioty jako nośnik pamięci w twórczości Zbigniewa Herberta”.